Poznaj ludzi, dzięki którym pomysły stają się realnymi działaniami
Table Of Contents
Antoni Sobolewski
wiceprezes stowarzyszenia
Odpowiada za realizację projektów kulturalnych z zakresu ekonomii społecznej. Kieruje Think Tank'iem "Nowa Przestrzeń Społeczna". Redaktor naczelny kwartalnika "Kierunki Zmian".
Zainteresowania badawcze: tożsamość, ekonomia społeczna, rynek pracy, łączenie samorządów lokalnych, współpraca międzykulturowa.
Odpowiada za współpracę z organizacją PORUCH.
Konrad Wielgoszewski
członek zarządu stowarzyszenia
Andrzej Łazowski
prezes stowarzyszenia
Odpowiada za projekty fotograficzne, wydawnicze oraz tożsamościowe w tym za akcję drzewka pamięci.
Roma Krzewicka
kierowniczka zespołu projektów
Specjalistka z zakresu rewitalizacji, profilaktyki zdrowia psychicznego i edukacji oraz wymyślania i testowania nowych rozwiązań z obszaru polityki społecznej. Doradca zawodowy.
dr. hab Iwona Bak
prof. ZUT, ekspertka ds. metod ilościowych
Prodziekan na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, kierownik katedry wykorzystania Zastosowań Matematyki w Ekonomii.
Ekspertka w projekcie Wypracowanie metodologii i wdrożenie monitorowania efektywności zatrudnieniowej podstawowych form aktywizacji bezrobotnych w okresie dłuższym niż 12 miesięcy od zakończenia działań urzędu pracy. Działanie 2.4 POWER gdzie bierze udział w wypracowaniu wskaźnika opisującego sytuację społeczno-gospodarczą w powiatach.
Aleksandra Bogusławska
koordynatorka projektów kulturalnych
Obecnie koordynuje projekty Skąd jesteśmy na Ukrainie i w Izraelu.
Specjalistka w zakresie organizacji warsztatów i konferencji, koordynacja projektów, opracowywanie dokumentacji projektowej, analityk medialny.
Koordynatorka badań terenowych w ponad 10 projektach badawczych. Przez półtora roku koordynatorka badań przesiewowych w projekcie ocena kondycji psychicznej (liczba obserwacji ponad 100 tys).
Krzysztof Siewiera
koordynator projektów badawczych
Specjalista ds. ewaluacji, koordynator ponad 30 projektów badawczych z zakresu ewaluacji, przez 10 lat specjalista od ewaluacji w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie, lider grupy ds. ewaluacji, członek zarządu w Polskim Stowarzyszeniu Ewaluacyjnym.
Kierownik w projekcie ds. Wypracowanie metodologii i wdrożenie monitorowania efektywności zatrudnieniowej podstawowych form aktywizacji bezrobotnych w okresie dłuższym niż 12 miesięcy od zakończenia działań urzędu pracy. Działanie 2.4 POWER
Malina Rudzka
kierowniczka biura
Odpowiada za prowadzenie biura Stowarzyszenia i rozliczanie finansowe projektów.
Specjalistka w zakresie aktywizacji zawodowej i społecznej trudnej młodzieży.
Tetiana Klaban
Specjalistka ds. projektów
Specjalistka w zakresie współpracy międzynarodowej.
dr Włodzimierz Durka
ekspert ds. badań
Doktor socjologii, specjalista od badań ilościowych, koordynator wielu projektów ewaluacyjnych. Specjalista ds. obszarów wiejskich.
dr Katarzyna Wawrzyniak
ekspertka ds. metod ilościowych
Ekspertka w projekcie Wypracowanie metodologii i wdrożenie monitorowania efektywności zatrudnieniowej podstawowych form aktywizacji bezrobotnych w okresie dłuższym niż 12 miesięcy od zakończenia działań urzędu pracy. Działanie 2.4 POWER gdzie bierze udział w wypracowaniu wskaźnika opisującego sytuację społeczno-gospodarczą w powiatach.
Pracowniczka katedry wykorzystania Zastosowań Matematyki w Ekonomii na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu
Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość
Struktura stowarzyszenia
Zarząd
Andrzej Łazowski prezes
Antoni Sobolewski wiceprezes
Konrad Wielgoszewski członek zarządu
Komisja rewizyjna
Romana Krzewicka
Krzysztof Drumiński
Agnieszka Rek-Lipczyńska
Członkowie Stowarzyszenia
Andrzej Łazowski
Antoni Sobolewski
Romana Krzewicka
Konrad Wielgoszewski
Krzysztof Drumiński
Agnieszka Rek-Lipczyńska
Bogdan Twardochleb
Jerzy Lipczyński
Janusz Mieczkowski
Jesteśmy dzięki Wam, z Wami i dla Was. Będziemy prowadzić nasze działania tak długo, jak będzie to służyć innym.
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu wspierania rozwoju organizacji poradniczych na lata 2022-2033
Dostępność
Tryby funkcji specjalnych
Tryb bezpieczny w leczeniu padaczki
Wycisza kolor i eliminuje migotanie
Ten tryb pozwala ludziom z padaczką bezpiecznie korzystać ze strony, eliminując ryzyko napadów, powstające w wyniku miga lub miga, animacji i wysokiego ryzyka kombinacji kolorów.
Tryb dla niewidomych
Poprawia efekty wizualne stronie internetowej
Ten tryb ustawia stronę dla wygody użytkowników z wadami wzroku, takie jak niewyraźne widzenie, widzenie tunelowe, zaćma, jaskra i inne.
Tryb poznawczej niepełnosprawności
Pomaga skupić się na konkretnej treści
Ten tryb oferuje różne pomocnicze opcje, które pomagają osobom z zaburzeniami poznawczymi, takimi jak: dysleksja, autyzm, CVA i inne, łatwiej skupić się na najważniejszych elementach witryny.
Przyjazny dla użytkownika tryb dla ludzi z ADHD
Zmniejsza rozpraszanie uwagi i poprawia koncentrację
Tryb ten pomaga użytkownikom z ADHD i zaburzeniami rozwoju układu nerwowego łatwiej czytać, przeglądać i skupić się na najważniejszych elementach strony internetowej, znacznie zmniejszając rozrywki.
Tryb ślepoty
Pozwala korzystać z serwisu za pomocą czytnika ekranu
Ten tryb ustawia stronę na zgodność z programami odczytu ekranu, takich jak JAWS, NVDA, VoiceOver i TalkBack. Program odczytu ekranu - to oprogramowanie dla osób niewidomych, który jest zainstalowany na komputer i smartfon i strony internetowe muszą być zgodne z nim.