Poniżej przedstawiamy harmonogram szkoleń dla szkół. Dodatkowych informacji udziela Pan Szymon Medalion   email: szymon.medalion@gmail.com

 

Lp. Rodzaj udzielanego wsparcia Miasto Miejsce wsparcia Data Godziny, w których przeprowadzane jest dane wsparcie
1 Szkolenie Jędrzejow Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Ks. St. Konarskiego w Jędrzejowie 22-23.10.2021 10:00-16:00
2 Szkolenie Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie 25-26.10.2021 10:00-16:00
3 Szkolenie Braniewo Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie 25-26.10.2021 10:00-16:00
4 Szkolenie Braniewo Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie 25-26.10.2021 10:00-16:00
5 Szkolenie Lębork Technikum nr 3 w Zespole Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku 25-26.10.2021 10:00-16:00
6 Szkolenie Rybnik V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku 25-26.10.2021 10:00-16:00
7 Szkolenie Rybnik Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach 25-26.10.2021 10:00-16:00
8 Szkolenie Busko-Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju 26-27.10.2021 10:00-16:00
9 Szkolenie Aleksandrów Kuj. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 28-29.10.2021 10:00-16:00
10 Szkolenie Aleksandrów Kuj. Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 28-29.10.2021 10:00-16:00
11 Szkolenie Gorzyce Technikum w Zespole Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach 28-29.10.2021 10:00-16:00
12 Szkolenie Opatów Liceum Służb Mundurowych Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie 28-29.10.2021 10:00-16:00
13 Szkolenie Sandomierz I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu 28-29.10.2021 10:00-16:00
14 Szkolenie Skarżysko-Kam. I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej 28-29.10.2021 10:00-16:00
15 Szkolenie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu 28-29.10.2021 10:00-16:00
16 Szkolenie Krynica-Zdrój Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju 03-04.11.2021 10:00-16:00
17 Szkolenie Krynica-Zdrój Liceum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju 03-04.11.2021 10:00-16:00
18 Szkolenie Pyrzyce Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach 03-04.11.2021 10:00-16:00
19 Szkolenie Złocieniec Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Andersa w Złocieńcu 03-04.11.2021 10:00-16:00
20 Szkolenie Złocieniec Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Andersa w Złocieńcu 03-04.11.2021 10:00-16:00
21 Szkolenie Police Technikum w Zespole Szkół im. J. Łukasiewicza w Policach 04-05.11.2021 10:00-16:00
22 Szkolenie Police Liceum Ogólnokształcące Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół im. J. Łukasiewicza w Policach 04-05.11.2021 10:00-16:00
23 Szkolenie Nowogard I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie 05-06.11.2021 10:00-16:00
24 Szkolenie Wołczyn Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Wołczynie 05-06.11.2021 10:00-16:00
25 Szkolenie Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie 09-10.11.2021 10:00-16:00
26 Szkolenie Wrocław Technikum w Zespole Szkół Logistycznych we Wrocławiu 09-10.11.2021 10:00-16:00
27 Szkolenie Tomaszów Maz. II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim 09-10.11.2021 10:00-16:00
28 Szkolenie Tomaszów Maz. I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim 09-10.11.2021 10:00-16:00
29 Szkolenie Warszawa XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie 09-10.11.2021 10:00-16:00
30 Szkolenie Żelechów Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie 09-10.11.2021 10:00-16:00
31 Szkolenie Łódź XVIII liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Łodzi 09-10.11.2021 10:00-16:00
32 Szkolenie Radom XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica w Radomiu 12-13.11.2021 10:00-16:00
33 Szkolenie Lublin XII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie 15-16.11.2021 10:00-16:00
34 Szkolenie Chełm Technikum w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie 15-16.11.2021 10:00-16:00
35 Szkolenie Chełm Branżowa Szkoła I stopnia w w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie 15-16.11.2021 10:00-16:00
36 Szkolenie Augustów II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie  w Augustowie 16-17.11.2021 10:00-16:00
37 Szkolenie Wyszków I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Wyszkowie 16-17.11.2021 10:00-16:00
38 Szkolenie Lębork I Liceum Ogólnokształcące IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lęborku 17-18.11.2021 10:00-16:00
39 Szkolenie Wrocław Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego w Zespole Szkół nr2 we Wrocławiu 17-18.11.2021 10:00-16:00
40 Szkolenie Nysa Technikum Nr 3 w Zespole Ekonomicznych w Nysie 17-18.11.2021 10:00-16:00
41 Szkolenie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VI im. Bolesława Prusa we Wrocławiu 18-19.11.2021 10:00-16:00
42 Szkolenie Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne i. L. Bądkowskiego w Gdańsku 18-19.11.2021 10:00-16:00
43 Szkolenie Gorzów III Liceum Ogólnokształce w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Gorzowie Wlkp. 18-19.11.2021 10:00-16:00
44 Szkolenie Rymanów Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Rymanowie 18-19.11.2021 10:00-16:00
45 Szkolenie Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie 18-19.11.2021 10:00-16:00
46 Szkolenie Lębork II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Karola Wojtyły nr 2 w Lęborku 19-20.11.2021 10:00-16:00
47 Szkolenie Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu 19-20.11.2021 10:00-16:00
48 Szkolenie Olsztyn Technikum nr 7 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie 22-23.11.2021 10:00-16:00
49 Szkolenie Konin II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie 22-23.11.2021 10:00-16:00
50 Szkolenie Słupca Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy 22-23.11.2021 10:00-16:00