Specjalistyczne doradztwo zawodowe dla osób, które uzyskują orzeczenie o niepełnosprawności

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość  zaprasza wszystkie osoby z  niepełnosprawnością do skorzystania ze specjalistycznego dor...

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość  zaprasza wszystkie osoby z  niepełnosprawnością do skorzystania ze specjalistycznego doradztwa zawodowego, realizowanego w ramach instrumentu „Włączenie wyłączonych – aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy” Propozycje rozwiązań w zakresie rozwoju przedsiębiorczości – Nowa droga zawodowa – specjalistyczne doradztwo zawodowe dla osób, które uzyskują orzeczenie o niepełnosprawności.

Z doradztwa może skorzystać  osoba, która:

  •  ma udokumentowaną niepełnosprawność
  •  złoży wypełnione  dokumenty rekrutacyjne.

Szczególnie zapraszamy osoby, które niedawno otrzymały orzeczenie o niepełnosprawności i potrzebują wsparcia przy reorientacji zawodowej.
Specjalistyczne doradztwo zawodowe będzie realizowane od 19 września 2022 r.

do 31.05.2023 r. zarówno w formule online na terenie całej polski i/lub bezpośrednich spotkań na terenie województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami umieszczonymi na stronie projektu.
Napisz lub zadzwoń.

Kontakt:
email: doradztwo@cpt.org.pl
telefon: 533 020 305

Zaproszenie do skorzystania z doradztwa

Instrument ,,Nowa droga zawodowa – specjalistyczne doradztwo zawodowe dla osób, które uzyskują orzeczenie o niepełnosprawności”, który został opracowany w ramach projektu “Włączenie wyłączonych – aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy”, realizowanego przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej z siedzibą w Warszawie(Lider) ,w partnerstwie z Polskim Związkiem Głuchych ,Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie, Stowarzyszeniem Czas Przestrzeń Tożsamość z siedzibą w Szczecinie, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, nr POWR.02.06.00-00-0065/19.

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość
ul. Poniatowskiego 33d, 71-111 Szczecin
NIP: 8512899835, KRS: 0000204013, REGON: 812710380

Sfinansowano ze środków Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022–2033