Poniżej przedstawiamy harmonogrammonitoringu i superwizji dla szkół. Dodatkowych informacji udziela Pan Szymon Medalion   email: szymon.medalion@gmail.com

 

HARMONOGRAM   MONITORINGU
Szkoła Termin
II Liceum Ogólnokształcące  im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie 12.01.2022
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku 16.02.2022
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Andersa w Złocieńcu 18.02.2022
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Andersa w Złocieńcu 18.02.2022
Liceum Ogólnokształcące Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół im. J. Łukasiewicza w Policach 24.02.2022
Technikum w Zespole Szkół im. J. Łukasiewicza w Policach 24.02.2022
Liceum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju 24.02.2022
Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju 24.02.2022
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Gorzowie Wlkp. 25.02.2022
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach 25.02.2022
V LO w Rybniku 28.02.2022
Zespół Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach 28.02.2022
Zespół Szkół Ogólnokształcących IM. KAROLA WOJTYŁY nr 2 w Lęborku 16.02.2022
I Liceum Ogólnokształcące IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO w Lęborku 16.02.2022
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie  01.03.2022
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 01.03.2022
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 01.03.2022
I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie 04.03.2022
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Lęborku 15.03.2022
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie 16.03.2022
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 17.03.2022
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim 17.03.2022
XVIII liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Łodzi 18.03.2022
Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie 21.03.2022
Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie 21.03.2022
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju 22.03.2022
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu 23.03.2022
II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim 28.03.2022
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim 28.03.2022
II LO w Tomaszowie Mazowieckim 06.04.2022
Liceum Służb Mundurowych Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie 08.04.2022
I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu 11.04.2022
Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Rymanowie 11.04.2022
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju 19.04.2022
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Ks. St. Konarskiego w Jędrzejowie 19.04.2022
Technikum nr 7 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie 20.04.2022
Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Żelechowie 25.04.2022
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie 25.04.2022
II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie 27.04.2022
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy 27.04.2022