Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie czas Przestrzeń Tożsamość zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z ekspertami Think Thanku Nowa Przestrzeń Społeczna. Tym razem będziemy rozmawiać o nowej polityce społecznej. Czym jest i jak będzie wyglądać za kilka, kilkanaście lat? Już teraz epidemia Covid-19 wywołała zmiany w planowaniu i realizacji polityki społecznej. Zmiany kulturowe, technologiczne, społeczne, w tym napływ migrantów, spowodują istotne zmiany w świadczeniu usług społecznych. Zmieni się charakter pracy wielu osób i instytucji oraz organizacji pozarządowych. Koniec roku to czas podsumowania ale i też otwarcia na nowe wyzwania.

W spotkaniu uczestniczyć będą:

Maria Libura – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej, kierownik Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,

Piotr Mync – architekt, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Budownictwa, były prezes Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, były prezes Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, zastępca prezydenta Stargardu.

Prowadzenie: Agnieszka Szwajgier – dziennikarka, reportażystka Radia 357, zdobywczyni nagrody Grand Press w kategorii Reportaż oraz I Nagrody im. Stefana Żeromskiego za reportaż  „Bilet powrotny proszę” opowiadający o bezdomnych Polakach w Berlinie.

Spotkanie odbędzie się 29 grudnia o godzinie 11. Link do spotkania

https://us02web.zoom.us/j/84630691155?pwd=MmhBSDVPSjBJRTU3QmNoVE5WWXlWQT09

Zapraszamy również do lektury naszej publikacji pt. „Dwa tysiące tabliczek czekolady” – Podręcznik do pracy ze śmiechem i zabawą. Pudełko zasad zmieniających życie, pracę i relacje – która jest do pobrania pod linkiem: http://cpt.org.pl/4149-2/

Zobacz również